Onás

PERMAN - MK, spol. s r.o.

PERMAN - MK spol. s r. o., je poradensko vzdelávacia spoločnosť, ktorá ponúka pre svojich klientov komplexné služby v oblasti personálneho poradenstva a vzdelávania zamestnancov.

Spoločnosť je na trhu od roku 2005, vznikla ransformáciou voľnej živnosti v trvaní piatich rokov jedným z konateľov spoločnosti, čo je zárukou dostatočných skúseností a odbornosti poskytovaných služieb.

Dôležitou časťou klientského portfólia spoločnosti je výrazná skupina nadnárodných spoločností a stálych klientov, ktorí sú so službami spokojní a opakovane ich využívajú, prípadne rozširujú oblasť spolupráce so spoločnosťou o iné aktivity. Zárukou vysokej kvality a odbornosti je spolupráca s expertami v oblasti vzdelávania a poradenstva, ktorí majú minimálne päťročné skúsenosti s činnosťou, absolvovali profesionálnu prípravu v oblasti vzdelávania a poradestva a niektorí z nich realizujú svoje aktivity aj v iných jazykoch a pôsobia i na mimoslovenskom trhu.

Potreba poradenstva v personálnej oblasti a vzdelávanie pracovníkov vnímame ako dôležitý bod vo vývoji stabilnej a silnej spoločnosti. Z tohto dôvodu sme kedykoľvek ochotní prísť a pomôcť v danej oblasti aj práve Vám.

Sú tri typy firiem:
• tie, ktoré predvídajú,
• tie ktoré reagujú na podnety
 ................. a tie, ktoré sa divia tomu, čo sa stalo......

Pri našej práci vychádzeme z aktuálnych požiadaviek klienta.

Požiadavky klienta, po podrobnej identifikácii rozvojových potrieb spoločnosti, slúžia ako základ pre vytvorenie návrhu spolupráce či už v oblasti vzdelávania, poradenstva a iných foriem rozvoja.

Výhodou našej spoločnosti je komplexnosť poskytovaných služieb od analýzy (prieskumy, audity, mystery calling a mystery schoping,...), cez rozvoj formou tréningov v rôznych oblastiach, výberu vhodných zamestnancov, prípadne ich prerozdelenia, vytváranie hodnotiacich systémov, až po individuálne formy práce (koučing, individuálne poradenstvo a pod.).

Program spolupráce je prispôsobovaní potrebám spoločnosti, mení sa a vyvíja na základe zmien, ktoré v spoločnosti aktuálne prebiehajú.
 

NOVINKY

20.04.2017 - Naša webstránka
Náš web je kompletný content managment systém. Vieme teda veľmi promtne reagovať a informovať vás o novinkach a zabezpečíť jeho...
Viac...

20.04.2017 - !!! NOVINKA !!! Individuálne koučingové programy pre verejnosť
Cena 51,60 ,- Eur /1 osoba / 1 hodina ( 60 min )
V cene je zahrnutá individuálna bezplatná telefonická konzultácia - vhodný výber...
Viac...

20.04.2017 - !!!Aktívne stretnutie pre ženy!!! Sebavedomá a úspešná žena - od topánok po podanie ruky
Termín konania: 01.06.2017 Atraktívny imidž Vás predáva a jeho tvorba si vyžaduje čas a najmä zvolenie vhodnej stratégie. Jeho...
Viac...

MAILING LISTAk máte záujem o zasielanie aktuálnych informácií,
zapíšte svoj mail, prosím.


prihlásiť sa
odhlásiť sa

Ak ste zaradený do mailing listu a už si neželáte, aby sme Vám zasielali ponuky, vpíšte opäť svoju adresu a budete vyradený zo zoznamu.